Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 1
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 2
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 3
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 4
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 1
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 2
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 3
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 4

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд

Апратирај

Детали за производот на масичката за кафе во хотелотПреглед на продукт


хотелската масичка носи потпис на извонредна изработка. Производот е примарен избор на клиентите ширум светот поради неговите високи перформанси. Цврстата свесност за квалитетот е исто така фактор кој придонесува за високиот квалитет на хотелската масичка за кафе.Воведување на производи


Во споредба со хотелската масичка за кафе на врсниците, хотелската масичка на Yumeya Chairs ги има следните предности.

Како изгледа на конференцијата?

 

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 5

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 6

A01 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 7

A02 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 8

A03 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 9

А05 Бек

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 10

А07 Шари

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 11

A09 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 12

А30 Ок

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 13

A50 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 14

A51 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 15

A52 Валент

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 16

A53 Валент

Паптот
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 17

PC01

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 18

PC05

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 19

PC06

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 20

PC21

 

Ду ТМ
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 21

SP8011

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 22

SP8021

 

Надворешен палтот
Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 23

M-OD-PC-001

Трговија на големо Хотелска масичка за кафе Yumeya Столици Бренд 24

M-OD-PC-004

 

 Предности на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., претпријатие, главно се занимава со бизнис со метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел. Ќе продолжиме да се усогласуваме со принципот „квалитетот на прво место, корисниците на прво место, репутацијата на прво место“ и ќе ги обезбедуваме најдобрите производи со најповластени цени и најсовршените услуги за клиентите да ги задоволат нивните потреби. Имаме група на одличен продажен персонал и многу искусен производствен кадар, кој обезбедува поволни услови за наш развој и раст. Со професионален услужен дух, Yumeya Chairs секогаш им обезбедува на клиентите разумни и ефикасни решенија за едно застанување.
Ние произведуваме само висококвалитетни производи. Добредојдовте клиентите да контактираат со персоналот за услуги на клиентите за консултации!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.