Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Основи на користење на прилагодено столче за јадење

Што да барате во трпезариско столче по нарачка

Основи на користење на прилагодено столче за јадење 1

Кога купувате нов стол, треба да земете во предвид многу фактори. Главната работа е дека треба да знаете каков вид на стол сакате. Треба да знаете каков стол ќе користите и каков стол ќе купите. Кога купувате стол, треба да го барате оној што ќе ви биде удобен. Треба да го барате и оној кој нема да зазема многу простор. Важно е да знаете каков стол ќе користите и каков стол ќе купите. Кога купувате стол, треба да го барате оној што ќе ви биде удобен.

Луѓето ја сакаат работата. Луѓето се толку страсни за својата работа што нема да престанат да работат додека не ја завршат. Кога работите напорно на нешто, никогаш нема да престанете да работите. Единствениот начин да се задржите себеси мотивирани е да продолжите да работите напорно. Секогаш можете да направите нешто различно ако сакате да направите нешто поинаку. Подобро е да пробате нешто ново отколку да не пробате ништо.

Серијата Infinity е создадена за да ги собере луѓето кои сакаат мебел што ќе остави одличен прв впечаток. Бесконечната серија има отворен концепт без потпирачи за грб и има повеќе заоблени грбови и нозе кои му даваат на просторот прекрасно чувство на светлина и воздух. Едно седиште е поставено во центарот на серијата infinity, каде што може да се приспособи за да одговара на вашите потреби. Не е невообичаено да најдете две столчиња на парче мебел, но Infinity Series ви дава флексибилност да имате едно или повеќе во вашиот простор.

Треба да знаете дека кога купувате сопствена трпезариска столица, треба да внимавате да изберете стол кој е удобен и изгледа добро. Удобноста на столот е важна затоа што ќе влијае на времето што го поминувате во столот. Добриот стол не само што ќе ви биде удобен, туку и ќе направи да изгледате добро. Значи, ако сакате да купите стол кој ќе ви биде удобен, важно е да знаете што да барате во столот.

Основи на користење на прилагодено столче за јадење 2

Кои марки на сопствени столици за јадење се сигурни?

Прилагодените трпезариски столчиња се попопуларни од кога било. Можете да видите како тоа се случува ако ги споредите со нивните врсници. Тешко е да се добие добар совет за тоа каков бренд да се избере кога се гради нов производ. Треба да знаете дека има многу различни типови на столици и ако сакате да изградите добар производ, треба да имате неколку идеи за тоа каков тип на стол сакате да изградите. На пример, ако сакате да изградите квалитетно седиште кое ќе трае со години, тогаш треба да имате неколку идеи за тоа каков тип на стол сакате да изградите.

Некои компании кои обезбедуваат квалитетни производи и услуги на своите клиенти. Тие можат да се наречат како најдобри од најдобрите компании во светот. Но, ако треба да знаете за овие компании, тогаш важно е да ја прочитате статијата. Значи, ајде да поминеме низ овој напис.

Има толку многу работи на кои луѓето размислуваат кога имаат кујна, а една од нив е какви столчиња би одбрале да користат. Ако сакате да бидете сигурни дека ќе го добиете најдобриот квалитет на столици, тогаш треба да знаете каков вид на столици ќе користите. Треба да знаете каков вид на столици ќе користите за да можете да бидете сигурни дека го користите вистинскиот вид на столици за вашата кујна. Значи, ако сакате да го користите вистинскиот вид на столици, тогаш треба да знаете какви столици ќе користите.

Следниве три имиња на брендови се многу сигурни и многу популарни на пазарот. Најважното нешто што треба да се запамети е дека сите тие се висококвалитетни брендови. Брендови на кои можете да им верувате и да избирате. И ако имате какви било прашања во врска со брендот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. И ќе ни биде драго да ви помогнеме со секое прашање што го имате.

Како да купите трпезариско столче по нарачка

Барате трпезариско столче по нарачка? Нарачајте еден од овде. Ова е многу евтин и лесен начин да се добие квалитетен стол. Еден добар квалитетен стол ќе ве чини околу 600,00 долари. Ова е цената што повеќето луѓе ќе ја платат за квалитетен стол. Можете исто така да најдете многу други столчиња во оваа категорија.

Не е секогаш лесно да се купи сопствена трпезариска столица. Луѓето кои не се баш вешти во купувањето столици честопати чувствуваат дека мора да одат на локалниот пазар и да видат дали можат да го најдат вистинскиот. Проблемот е што е тешко да се најде добар продавач кој ќе ти плати за столчето. Треба да бидете сигурни дека ќе изберете продавач кој ќе ви даде добра цена за вашиот стол. Исто така, важно е да знаете дека има многу продавачи кои ќе ви понудат добра цена за вашиот стол, но можеби нема да бидат подготвени да ви платат за тоа.

Не е лесно да се купи стол за трпезарија по нарачка. Добра опција е да погледнете во некои онлајн продавници кои ги продаваат овие столици. Можно е да ги најдете во многу различни бои и стилови. Покрај тоа, тие се достапни и многу евтини. Купувањето на сопствена трпезариска столица е инвестиција која ќе трае со години.

Ако барате квалитетна и прифатлива трпезариска столица, тогаш одете по квалитетна. Купувањето квалитетна трпезариска столица е инвестиција која ќе ви помогне да останете удобно во вашиот дом. Постојат многу видови на трпезариски столови од кои можете да изберете, а секоја има свои карактеристики. Ако барате квалитетна трпезариска столица, тогаш одете по квалитетна. Купувањето квалитетно е инвестиција што ќе ви помогне да останете удобно во вашиот дом.

Причини зошто треба да купите трпезариско столче по нарачка

Има толку многу стилови на столици што ги имаме во нашата куќа. Некои од нив се одлични, а некои не се толку одлични. Кога станува збор за стилот на столчето, има некои работи кои треба да ги земеме предвид. Треба да знаете дека кога станува збор за купување на стол, важно е да го изберете оној кој ви е удобен. Ако сакате да купите стол кој е удобен, треба да го изберете оној кој е стилски. Најдоброто нешто за купување на стол е тоа што е евтин и лесен за правење.

Бидејќи е удобен, добро направен и издржлив. Затоа што е стилски и има добра боја. Бидејќи е достапна. Затоа што е привлечно. Бидејќи е уникатна. Затоа што е елегантно.

Ние сме тука да ви помогнеме да ја изберете вистинската големина на трпезариските столчиња. Столот за јадење со добар квалитет ќе додаде удобност и убавина во вашиот простор. Правилната големина на трпезариските столчиња ќе влијае на стилот на вашата соба. Ние сме тука да ви помогнеме да ја изберете вистинската големина на трпезариските столчиња. Столот за јадење со добар квалитет ќе додаде удобност и убавина во вашиот простор. Правилната големина на трпезариските столчиња ќе влијае на стилот на вашата соба. Ние сме тука да ви помогнеме да ја изберете вистинската големина на трпезариските столчиња. Столот за јадење со добар квалитет ќе додаде удобност и убавина во вашиот простор.

Купувате квалитетен стол. Треба да внимавате што купувате. Ако купувате квалитетен стол, подобро е да изберете стол со добар квалитет. Кога ќе купите стол со добар квалитет, ќе добиете стол со добар квалитет. Подобро е да купите квалитетен стол отколку евтин. Кога ќе купите стол со добар квалитет, ќе добиете стол со добар квалитет. Кога ќе купите стол со добар квалитет, ќе добиете стол со добар квалитет.

Стапи во контакт со нас
Препорачани статии
Информација БлогComment ВестиName
Што треба да знаете за нашите најнови евтини столчиња што се наложуваат!
Што треба да знаете за нашите најнови евтини столчиња што се наложуваат!
Отсекогаш сме го застапувале бизнис концептот насочен кон клиентите, со цел да им обезбедиме на клиентите специјализирани, стандардизирани и разновидни услуги. Се фокусираме на развојот на технологијата и се надеваме дека ќе направиме некои иновации поткрепени со силна техничка сила. Прецизност на производството: Yumeya Chairs поставува повисоко барање за производство на извонредни и сигурни професионалци за контрола на квалитетот. Ефикасност на производството: Со одлична технологија за печатење, нашите производи за пакување се прецизно печатени и нашето месечно производство може да достигне . Досега, успешно завршивме голем број решенија за и други многу познати претпријатија, и сè уште продолжуваме да привлекуваме повеќе силни претпријатија да работат со нас. Производно искуство: Ние сме тим кој наиде на многу производствени проблеми од . Сега сме запознаени со површинската обработка и знаеме како да избереме соодветни методи за обработка со висока прецизност, како што се обработка со електрично празнење, сечење жици и CNC обработка. Со сите напори на нашиот персонал, со години нудиме голем број комплетни решенија кои се покажаа дека создаваат придобивки за клиентите дома и во странство. Рефус хотелски столчиња на големо - бидејќи мебелот за банкет/сала/функционална сала треба да се замени според ефектот, Yumeya Хотелски столр ги има очигледните карактеристики на висока јачина, унифициран стандард и способни за натрупување, што е идеално столчиња за јадење за банкет/сала/функционална сала. Јузиа Хотелскиот бенкетт е препознаен од многу светски брендови на хотелски синџири со пет ѕвезди, како што се Шангри Ла, Мериот, Хилтон итн. Во меѓувреме, Јумеја Хотелски столи се препознаени и од Дизни, Емаар и други познати компании. Јумеја металните трпезариски столчиња што се наложуваат се популарни во многу познати хотели на глобално ниво. Челична рамка со Јумеја ’S & структура 1,10 години гаранција за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да поднесе повеќе од 500 фунти Релевантен параметар 1.Големина: H830*SH480*AW535*D525mm 2.COM: 0,45 јарди 3. Стак: Височина од максимум 10 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор Прикажи детали Основана во , Yumeya Chairs се гордееме со тоа што сме препознаени како едношалтерски давател на хардвер со тоа што сите наши производи се постојано достапни за итна испорака. Со '' бизнис концепт, Yumeya Chairs се посветува на создавање поголема вредност за клиентите. Контактирајте не за да дознаете како можеме да помогнеме! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/mp002-yumeya-grey-stacking-plastic-conference-arm-chair.html
Редефинирај го! Доаѓа НАЈНОВИОТ конференциски стол со потпирачи за раце!
Редефинирај го! Доаѓа НАЈНОВИОТ конференциски стол со потпирачи за раце!
Инновација- ориентиран R &Д: Иновацијата во технологијата на производство и развојот на производи е клучот за нас. Во услови на жестока конкуренција каде што всушност е конкуренција за иновации, би сакале да инвестираме повеќе и во хардвер и во софтвер. 2. Напредни машини: Ние инвестираме многу во купување на високо напредни. Тие имаат повисок степен на автоматизација и можат да ја подобрат ефикасноста на производството и да заштедат време. Напредна технологија: Можеме да се пофалиме со најнапредната опрема и значителна технолошка сила и го користиме најефикасното за спречување на понатамошно намалување на отпадот од материјали. 4. Одличен персонал: Имаме вкупен број професионалци како наша силна поддршка. Тие добро го користат своето богато искуство и конкурентните способности за да ни помогнат многу. Рефус хотелски столчиња на големо - бидејќи мебелот за банкет/сала/функционална сала треба да се замени според ефектот, Yumeya Хотелски столр ги има очигледните карактеристики на висока јачина, унифициран стандард и способни за натрупување, што е идеално столчиња за јадење за банкет/сала/функционална сала. Јузиа Хотелскиот бенкетт е препознаен од многу светски брендови на хотелски синџири со пет ѕвезди, како што се Шангри Ла, Мериот, Хилтон итн. Во меѓувреме, Јумеја Хотелски столи се препознаени и од Дизни, Емаар и други познати компании. Јумеја металните трпезариски столчиња што се наложуваат се популарни во многу познати хотели на глобално ниво. Челична рамка со Јумеја ’S & структура 1,10 години гаранција за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да поднесе повеќе од 500 фунти Релевантен параметар 1.Големина: H830*SH480*AW535*D525mm 2.COM: 0,45 јарди 3. Стак: Височина од максимум 10 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор Прикажи детали Основана во , Yumeya Chairs сега стана водечки производител на производи за пакување во индустријата за мебел за ресторани со регрутирани многу таленти и увезена машина за обработка. Го држиме принципот на '''. За да добиете повеќе информации, ве молиме контактирајте преку http://youmeiya.net http://www.yumeiya.net/black-stacking-arm-chair-for-conference-yumeya-mp002.html
Биди ПРВ што ќе го проба НАЈГОЛЕМОТО?
Биди ПРВ што ќе го проба НАЈГОЛЕМОТО?
Чудноста лежи во неговата. се совршени докази дека неговиот квалитет ги исполнува меѓународните стандарди. Ви благодариме за вниманието на горенаведеното. Ве молиме слободно контактирајте не на Ние внимателно ги слушаме барањата на клиентите и секогаш го имаме на ум искуството на корисниците кога развиваме. Суровините загарантиран квалитет се усвоени за да се обезбеди квалитет на производот и неговите супериорни перформанси, главно, вклучително и . Покрај тоа, има изглед кој е дизајниран да го води трендот во индустријата. Нашата компанија нуди висок стандард на услуга заедно со конкурентни цени. Има такви впечатливи карактеристики како што се. Ние обрнувавме внимание на производството на најдобрите и обезбедувањето на најпрофесионалната услуга. Искрено посакуваме да можете да им посветите големо внимание на столчињата Yumeya за да бидеме сведоци на нашиот раст и подобрување заедно. Ве молиме слободно контактирајте не на +86 13534726803 или ни е-пошта преку! Алуминиумска трпезариска столица со 2 седишта за постари лица YCD1004 Yumeya Спецификации: ● Големина: H950*SH450*W1370*AW1450*D630 ● КОМ: 3.5 ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно Водечки R &Ниво Д: Нашата водечка во индустријата Р &Нивото Д е постигнато преку континуирано истражување и технолошки развој, како и со ослободување на креативноста на нашите дизајнери. Посно производство: Поедноставен и евтин производствен концепт е следен од Yumeya Chairs преку имплементирање на навремено производство и посно производство. Благодарение на ова, комбинираното годишно производство на метални трпезариски столчиња, банкет стол, комерцијален мебел е до парчиња. Напредна машина: Воведуваме од прекуокеанскиот пазар, што може ефикасно да го намали времето за секоја обработка на нарачката. Тие осигуруваат дека товарот е константен за време на обработката без нагли промени. 4. Одличен персонал: Имаме вкупен број професионалци како наша силна поддршка. Тие добро го користат своето богато искуство и конкурентните способности за да ни помогнат многу. Поддржан од силен капитал и таленти, Yumeya Chairs постигна брз развој на глобалниот пазар. Инвестиравме многу во воведување модерна автоматска опрема и увезени техники за да се обезбеди уникатност и квалитет на производот. Покрај тоа, имаме професионален тим за услуги за да им служиме на клиентите со цело срце. Контактирајте не или оставете ни порака, секое прашање за нашите производи вклучувајќи го и најновото ќе биде одговорено. Заинтересирани за повеќе случаи или нашата компанија? Контактирајте не! http://www.youmeiya.net/aluminium-2-seater-dining-chair-for-senior-living-ycd1004-yumeya.html
Најава за голема промена! се продаваат банкет столици на големо се продава!
Најава за голема промена! се продаваат банкет столици на големо се продава!
Yumeya удобно банкет стол на големо Алуминиумската рамка со Јоеја ’S & Структура 1. 10 години за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да издржи повеќе од 500 фунти Релевантен параметар 1. Големина: H910*SH470*W450*D580mm 2. КОМ: 0,8 јад 3.. Стак: Височина од максимум 10 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор Барате најдобри банкет столици за продажба на големо? Одете со мебелот Yumeya! Нашата висококвалитетна удобна банкет столица Yumeya YL1198-PB може да биде вашето идеално решение! Алуминиумската рамка со Јоеја ’S & Структура 1. 10 години за рамка 2. Поминете го тестот за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да поднесе повеќе од 500 фунти. Параметри 1. Големина: H910*SH470* W450* D580mm 2. КОМ: 0,8 јад 3. Стак: Макс 10 pcs висок Сценарија на апликацијата: Хотел, Кафе, Дом за стари лица, Казино, Договор По години на солиден и брз развој, Yumeya Chairs прерасна во едно од најпрофесионалните и највлијателните претпријатија во Кина. Во моментов, се развивме во претпријатие која интегрира дизајн, R&D, произведување заедно и формиравме интелигентен индустриски синџир. покрај тоа што на клиентите им нудиме различни производи, вклучително и банкет столици за продажба на големо, ние им обезбедуваме внимателни услуги во текот на целиот процес на трансакција. Ако сакате да дознаете повеќе информации за нашиот нов производ или нашата компанија, контактирајте со нас. Yumeya Chairs им се заблагодарува на новиот и стариот клиент што ја посетија нашата фабрика, давајќи ни можност да ја прикажеме нашата сила и нашата Удобна хотелска банкет столица на големо YL1198- ПБ Јумеја. Ја очекуваме вашата соработка! За да го прославиме овој празник, планираме да го продадеме нашиот за промоција. Прикажи детали http://www.youmeiya.net/product/comfortable-hotel-banquet-chair-wholesale-yl1198-pb.html
Најава за голема промена! алуминиумски столчиња за шипки се во продажба!
Најава за голема промена! алуминиумски столчиња за шипки се во продажба!
Се карактеризира. Од аспект на дизајнот на производот, нашиот дизајнерски тим секогаш посветува големо внимание на вкусот на клиентите и трендовите во индустријата. Благодарение на ова, нашиот нов производ алуминиумски столчиња можат целосно да го привлечат вниманието на луѓето со својот уникатен изглед. Згора на тоа, тој е обележан со и така натаму, што го прави вредно за инвестицијата. Обрнувавме внимание на производството на најдобрите и обезбедувањето на најпрофесионалната услуга. На нашата веб-страница се претставени многу слики за нашите производи, околината на компанијата и посетата на клиентите. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не! Телефон: +86 13534726803. YG7152 Yumeya нов дизајн алуминиумско дрво жито кафе табуретка Спецификации: ● Големина: H1080*SH760*W450*D550mm ● COM: 0,90 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs е секогаш ориентирана кон клиентите и е посветена да ги нуди најдобрите производи и услуги за секој клиент на ефикасен начин. Yumeya Chairs е водечка во домашниот сегмент и е добро препознаена од клиентите во странски земји. Ја поддржуваме целта да бидеме еден од водечките производители. столиците од алуминиум за шипки се добро изработени со нов дизајн и атрактивен изглед. Применливо е на многу места како што се домови, ресторани, хотели, кафулиња и барови. Yumeya Chairs е посветена на технички иновации, флексибилно управување и надградба на опремата за обработка за да се подобри ефикасноста на производството. 1. Технологија на производство: Со години на акумулација, имаме доволно способности да го подобриме производниот процес. Напредната технологија вклучувајќи заварување, хемиско офорт, површинско минирање и полирање придонесува за супериорните перформанси на производите. Во согласност со националните стандарди за контрола на квалитетот и барањата за безбедност, Yumeya Chairs ги произведува сите видови метални столчиња за јадење, стол за банкет, комерцијален мебел базиран на еколошки, безбедни и цврсти материјали. Тие не се лесно да избледат и 'рѓаат. Тие се со висока издржливост и долг животен век на извор на светлина. Тие привлекуваат многу нарачки од агенти и трговци на големо. Yumeya Chairs со години се занимава со производство на метални трпезариски столови, банкет стол, комерцијален мебел. Добивме богато знаење и технологија за дизајн и конструкција. Освен тоа, имаме акумулирано огромно искуство во производството и преработката. Салдото ќе ви биде вратено откако ќе ги добиеме ставките. Основана во , Yumeya Chairs се гордееме со тоа што сме препознаени како едношалтерски давател на хардвер со тоа што сите наши производи се постојано достапни за итна испорака. Ние се придржуваме до деловната филозофија на ''. За повеќе информации, посетете ја http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yg7152-yumeya-new-design-aluminium-wood-grain-cafe-dining-stool.html
Дизајн на трпезариски столови: Yumeya Chairs ќе дебитира нов производ
Дизајн на трпезариски столови: Yumeya Chairs ќе дебитира нов производ
Yumeya луксузен вентилатор на грбот дизајн Wood Grain алуминиумски хотел за банкет/стол за трпезарија во кафуле Нашиот YL1228-PB Yumeya дизајн на луксузен вентилатор за хотелско столче за банкет/кафе, со алуминиумско зрно дрво, обезбедува високи перформанси со современ дизајн. Располагаме со столови за кафулиња, решенија за сите ваши потреби. Спецификации: ● Големина: H930*SH470*W470*D580mm ● COM: 0,90 метри ● Стак: 5 pc висок ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs е секогаш ориентирана кон клиентите и е посветена да ги нуди најдобрите производи и услуги за секој клиент на ефикасен начин. Бидејќи темпото на глобалната економска интеграција се забрзува, Yumeya Chairs е целосно подготвена да се интегрира во меѓународната средина. Нашиот принцип на соработка е дека дизајнот на столчиња за јадење е широко користен во повеќенаменски сали, студија, конференциски центри, аудиториуми, театри, концерти, стадиони, сали за танцување и други места за забава. Со напредна технологија за заварување, сечење, полирање и друга производна технологија и поддржан персонал, Yumeya Chairs ветува беспрекорни производи и внимателна услуга што им се обезбедува на клиентите. 1. Технологија на производство: Со години на акумулација, имаме доволно способности да го подобриме производниот процес. Напредната технологија вклучувајќи заварување, хемиско офорт, површинско минирање и полирање придонесува за супериорните перформанси на производите. Металните трпезариски столчиња, столот за банкет, комерцијалниот мебел на Yumeya се висококвалитетни, безбедни и доверливи, кои го поминале овластениот сертификат на Кинеската управа за храна и лекови. Yumeya Chairs има долгогодишно искуство во развојот во телекомуникациската индустрија. Со текот на годините, владееме напредна телекомуникациска технологија по континуирано учење и истражување. Ние многу ја подобруваме нашата R&D способност и сега сме водечка компанија. Ние не прифаќаме роба за враќање, освен ако не е дефектно, во кој случај ќе бидат заменети, според достапност, или повратен поради дискретноста на купувачите. Поддржан од силен капитал и таленти, Yumeya Chairs постигна брз развој на глобалниот пазар. Инвестиравме многу во воведување модерна автоматска опрема и увезени техники за да се обезбеди уникатност и квалитет на производот. Покрај тоа, имаме професионален тим за услуги за да им служиме на клиентите со цело срце. Контактирајте со нас или оставете ни порака, секое прашање за нашите производи вклучувајќи го и најновиот дизајн на стол за јадење ќе биде одговорено. Заинтересирани за повеќе случаи или нашата компанија? Контактирајте не! Прикажи детали http://www.youmeiya.net/product/luxury-fan-back-design-wood-grain-aluminium-hotel-banquet-cafe-dining-chair.html
Што е ново? Јадна столица на раката.
Што е ново? Јадна столица на раката.
● целосно го потврди квалитетот на YW5586-PB YW5586-PB YW5586-PB YW5586-PB фотелја за трпезарија со дизајн од алуминиумско дрво со луксузен вентилатор и нашиот систем за управување. ● Yumeya Chairs произведува метални трпезариски столчиња, банкет стол, комерцијален мебел врз основа на избрани и квалитетни материјали. метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел се безбедни и лесни за ракување со неговите корисници. И тие се цврсти и издржливи. За Кафе Чаир не е само мебел, туку и украс. Со целосно разгледување на практичноста и убавината, Yumeya дрво зрнести метал Столица за трпење на кафе. има очигледни карактеристики, безбедност, удобно, ткаенина што може да се пере и така натаму. Кафулешката фотелја од алуминиумско зрно од дрво Yumeya има повеќе од 10000 успешни случаи во повеќе од 80 земји низ светот, вклучително и многу познати ресторани од висока класа како HK Meixin, Il Cielo (Беверли Хилс, Лос Анџелес), најромантичните ресторани во ЛА. Кафеански столчиња на големо, контактирајте не. Прикажи детали Спецификации: ● Големина: H930*SH470*W470*AW580*D580mm ● COM: 0,90 метри ● Стак: 5 pc висок ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Врз основа на концептот на услугата „најпрво искреноста, пред сè клиентите“, Yumeya Chairs е секогаш посветена на обезбедување одлични производи, а исто така внимателни пред-продажни и постпродажни услуги. Составен од неколку професионалци, нашиот тим по продажбата гарантира дека секој пакет ќе биде испорачан на време. Покрај тоа, сите проблеми ќе бидат решени што е можно поскоро. Искрено ве поздравуваме да не контактирате за повеќе информации за нашиот нов производ фотелја за трпезарија. Кликнете овде за да видите повеќе случаи што ги спроведовме за исполнување на различни барања. http://www.youmeiya.net/product/yw5586-pb-yumeya-luxury-fan-back-design-aluminium-wood-grain-dining-arm-chair.html
Новото алуминиумско кафуле е само внатре, пробајте?
Новото алуминиумско кафуле е само внатре, пробајте?
За Кафе Чаир не е само мебел, туку и украс. Со целосно разгледување на практичноста и убавината, Yumeya дрво зрнести метал Столица за трпење на кафе. има очигледни карактеристики, безбедност, удобно, ткаенина што може да се пере и така натаму. Кафулешката фотелја од алуминиумско зрно од дрво Yumeya има повеќе од 10000 успешни случаи во повеќе од 80 земји низ светот, вклучително и многу познати ресторани од висока класа како HK Meixin, Il Cielo (Беверли Хилс, Лос Анџелес), најромантичните ресторани во ЛА. Кафеански столчиња на големо, контактирајте не. Алуминиумската рамка со Јоеја ’S & Структура 1. 10 години за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да издржи повеќе од 500 фунти Завршница од метално дрво 1. Добијте го изгледот на дрвото и допрете низ финишот на зрната од дрво. 2. Различни опции за боја на дрво Релевантен параметар 1. Големина: H960*SH470*W480*D580mm 2. КОМ: 0,9 јад 3.. Стак: Височина од максимум 5 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор Прикажи детали Досега, Yumeya Chairs работеше според меѓународниот систем за управување со квалитет, обезбедувајќи секој процес да оди непречено и ефикасно. Во нашата компанија има неколку одделенија, од кои важна улога игра тимот за постпродажна услуга. Нивната одговорност и искуство е што им помага на клиентите да им се обезбеди најдобра услуга. Контактирајте не за да дознаете повеќе информации за нашиот нов производ алуминиумски кафуле и нашата компанија. Контактирајте не сега! Дозволете ни да ви покажеме поуспешни случаи за ваше водство. http://www.youmeiya.net/product/yl1350-yumeya-french-style-wood-grain-aluminium-modern-cafe-chair.html
Time to unveil it: NEW metal cafe bar stools!
Time to unveil it: NEW metal cafe bar stools!
Wholesale Aluminum Dining Room Chair | Yumeya Chairs Great quality Yumeya classic wood grain aluminum dining room chair at wholesale prices. Choose from a wide selection of coffee shop chairs for sale. Get an offer! Specifications:● Size:H950*SH470*W470*D620mm● COM:0.8 yards● Stack:5 pcs high● Package:Carton● Application scenarios:Hotel, Cafe, Nursing Home, Casino, Contract● Supply Ability:40000 pcs per month● MOQ:100 pcs ● The of the Classic wood grain aluminum dining room chair YL1067 Yumeya and professional staff in Yumeya Chairs have been fully recognized by them. ●Yumeya Chairs's metal dining chairs,banquet chair,commercial furniture have the following advantages: multiple types, diverse styles, reliable quality and affordable price. Yumeya Chairs has developed to be a professional manufacturer and reliable supplier of high-quality products. Throughout the whole production process, we strictly implement the ISO quality management system control. Since established, we always adhere to independent innovation, scientific management, and continuous improvement, and provide high-quality services to meet and even exceed customers' requirements. We guarantee our new product metal cafe bar stools will bring you a lot of benefits. We are always on standby to receive your inquiry.Always Yumeya Chairs is online and is ready to offer services to clients worldwide. So, call +86 13534726803 if you have any questions about Yumeya Chairs or Classic wood grain aluminum dining room chair YL1067 Yumeya.In order to welcome this festival, Yumeya Chairs has launched our sale for . View Details http://www.youmeiya.net/product/yl1067-yumeya-classic-wood-grain-aluminum-dining-room-chair.html
На здравје за новото издание на најдобрата трпезариска столица!
Најдобар стол за вечера Најдобар стол за вечера Најдобар стол за вечера Спецификации: ● Големина: H905*SH470*W470*D610 ● COM: 0,90 метри ● Стак: 5 pc висок ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs ● Комерцијалната елегантна трпезариска столица од алуминиум од дрво YL1435 Yumeya и стручниот персонал во Yumeya Chairs се целосно препознаени од нив. ● Роман во дизајнот, разновиден модел, повеќекратен тип и добар во кожна текстура, металните трпезариски столчиња на Yumeya Chairs, столот за банкет, комерцијалниот мебел обезбедуваат удобно и природно чувство на допир. И луѓето можат лесно да ги чистат и да се грижат за нив. Пред неколку години, Јујмиа претседател е професионален производител и исто така снабдувач со силни способности во производството, дизајн, и Р иД. Имаме професионални вработени кои имаат долгогодишно искуство во индустријата. Токму тие обезбедуваат висококвалитетни услуги за клиентите ширум светот. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот нов производ најдобар стол за јадење или сакате да дознаете повеќе за нашата компанија, слободно контактирајте не. Нашите професионалци би сакале да ви помогнат во секое време. Заинтересирани за повеќе случаи или нашата компанија? Контактирајте не! Прикажи детали YL1435 Yumeya комерцијален елегантен алуминиумски стол за јадење од дрво
нема податок
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.