Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 1
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 2
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 3
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 4
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 5
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 6
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 7
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 1
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 2
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 3
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 4
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 5
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 6
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 7

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд

Апратирај

Детали за производот на челичната маса за хотелПреглед на продукт


Нашата силна сила на Р иД му дава челична маса на Јујмиа столчи за голем број иновативен стил на дизајн. Тој е квалификуван со многу меѓународни сертификати. Производот обезбедува сигурна гаранција за апликацијата.Информации за продукт


Инсистираме на регулирање на производствениот процес на производите во согласност со стандардите, за да се промовира челичната маса за хотели со повисок квалитет. Во споредба со други производи, специфичните предности главно се рефлектираат во следните аспекти.

 

Детал на производи

 

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 8
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 9
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 10
 
 
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 11

 

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 12
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 13

A01 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 14

A02 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 15

A03 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 16

А05 Бек

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 17

А07 Шари

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 18

A09 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 19

А30 Ок

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 20

A50 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 21

A51 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 22

A52 Валент

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 23

A53 Валент

Паптот
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 24

PC01

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 25

PC05

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 26

PC06

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 27

PC21

 

Ду ТМ
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 28

SP8011

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 29

SP8021

 

Надворешен палтот
Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 30

M-OD-PC-001

Челична маса за Хотел Yumeya столици Бренд 31

M-OD-PC-004

 

 Предности на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е сеопфатно претпријатие кое интегрира производство и продажба на метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел. Врз основа на управувањето со интегритетот, нашата компанија има намера да биде аспирант и позитивна за да создаде взаемна корист, а ние исто така ја следиме основната вредност на „центрирани кон клиентите, водени од технологија, водени од иновации“. Со цел подобро да играме синергистички ефект, соработуваме со извонредни врсници со отворен став и постигнуваме комплементарни предности. Сето тоа ќе го зголеми влијанието на корпоративниот бренд и ќе го промовира здравиот и одржлив развој на нашата компанија. Нашата компанија има професионален тим, со одлични деловни вештини и силен сеопфатен квалитет. Во текот на деловното работење, ние целосно ја играме силата на секој член според карактеристиките, за да постигнеме брз развој. Yumeya Chairs секогаш се придржува до концептот на услуга за „задоволување на потребите на клиентите“. И ние сме посветени на клиентите да им обезбедиме едношалтерско решение кое е навремено, ефикасно и економично.
Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте го персоналот за услуги на клиентите за консултации!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.