Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 1
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 2
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 3
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 4
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 5
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 6
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 7
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 1
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 2
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 3
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 4
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 5
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 6
Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 7

Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya

Алуминиумската рамка со Јоеја ’S & Структура 1. 10 години за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да издржи повеќе од 500 фунти Завршница од метално дрво 1. Добијте го изгледот на дрвото и допрете низ финишот на зрната од дрво. 2. Различни опции за боја на дрво Релевантен параметар 1. Големина: H960*SH470*W480*AW580*D580mm 2. КОМ: 0,9 јад 3.. Стак: Височина од максимум 5 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор
Ве молиме пополнете го формуларот подолу за да побарате понуда или да побарате повеќе информации за нас. Ве молиме да бидете колку што е можно подетално во вашата порака, и ние ќе се вратам на вас што е можно поскоро со одговор. Ние сме подготвени да почнеме да работиме на вашиот нов проект, контактирајте со нас сега за да започнете.

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

   

  Детал на производи

   

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 8
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 9
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 10
   

   

  Како изгледа во вечера?

   

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 11

   

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 12
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 13

   

  Опции на боја

   

  Дрвено зрно
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 14

  A01 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 15

  A02 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 16

  A03 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 17

  А05 Бек

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 18

  А07 Шари

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 19

  A09 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 20

  А30 Ок

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 21

  A50 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 22

  A51 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 23

  A52 Валент

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 24

  A53 Валент

  Паптот
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 25

  PC01

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 26

  PC05

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 27

  PC06

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 28

  PC21

   

  Ду ТМ
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 29

  SP8011

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 30

  SP8021

   

  Надворешен палтот
  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 31

  M-OD-PC-001

  Кафулешка фотелја од луксузен француски стил од алуминиумско зрно дрво YW5544 Yumeya 32

  M-OD-PC-004

  Поврзани производи
  нема податок
  Дали имате прашање поврзано со овој производ?
  Поставете прашање поврзано со производот. За сите други прашања,   Пополни под формата.
  Дополнителни производи
  нема податок
  Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
  нема податок
  CONTACT US

  Е- пошта:   Info@youmeiya.net

  MP / Whatsapp:86 13534726803

  Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


  Видео на Јумеја

  XML

  Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
  разговор преку Интернет
  Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.