Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 1
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 2
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 3
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 4
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 5
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 1
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 2
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 3
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 4
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 5

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs

Апратирај

Детали за производот на добавувачите на мебел за хотелски рестораниОпис на производи


Изгледот на добавувачите на мебел за хотелски ресторани Yumeya Chairs изгледа многу привлечно. Стандардите за квалитет на овој производ се засноваат на барањата на владата и индустријата. Овој производ има добри деловни перспективи и е многу исплатлив.

 

Како изгледа во вечера?

 

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 6

 

 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 7

A01 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 8

A02 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 9

A03 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 10

А05 Бек

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 11

А07 Шари

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 12

A09 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 13

А30 Ок

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 14

A50 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 15

A51 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 16

A52 Валент

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 17

A53 Валент

Паптот
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 18

PC01

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 19

PC05

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 20

PC06

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 21

PC21

 

Ду ТМ
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 22

SP8011

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 23

SP8021

 

Надворешен палтот
Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 24

M-OD-PC-001

Добавувачи на мебел за хотелски ресторани Добавувачи на мебел за ресторани за хотели Бренд Yumeya Chairs 25

M-OD-PC-004

 

 Предност на компанијата


• Имаме искусен, независен и стабилен професионален производствен тим за да гарантираме производство на производи со висок квалитет.
• Yumeya Chairs има професионален персонал за да обезбеди консултантски услуги во однос на информациите за производот, пазарот и логистиката.
• Низ годините напори, Yumeya Chairs се стреми да направи метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел попрефинет, побогат и порепрезентативен.
• Предностите со добра локација и развиениот транспорт и инфраструктура се погодни за долгорочен развој.
Yumeya Chairs произведува и директно испорачува метални трпезариски столици, банкет стол, комерцијален мебел во големи количини од фабриката. Нашите производи се достапни во доволна залиха и поволна цена. Со нетрпение ги очекуваме консултациите и нарачките од трговците на големо, агентите и продавачите. Обезбедуваме подобри попусти за поголемо купување!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.