Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 1
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 2
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 3
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 4
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 5
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 6
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 7
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 1
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 2
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 3
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 4
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 5
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 6
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 7

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици

Апратирај

 

Детал на производи

 

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 8
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 9
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 10
 

 

Како изгледа во вечера?

 

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 11

 

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 12
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 13

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 14

A01 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 15

A02 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 16

A03 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 17

А05 Бек

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 18

А07 Шари

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 19

A09 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 20

А30 Ок

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 21

A50 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 22

A51 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 23

A52 Валент

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 24

A53 Валент

Паптот
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 25

PC01

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 26

PC05

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 27

PC06

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 28

PC21

 

Ду ТМ
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 29

SP8011

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 30

SP8021

 

Надворешен палтот
Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 31

M-OD-PC-001

Хотелски банкет столици Рефус Купете Yumeya столици 32

M-OD-PC-004


Предности на компанијата


· Хотелските банкет столици Yumeya Chairs ќе поминат низ целосна анализа. Анализата вклучува безбедност, механички перформанси на компонентите, севкупна оперативна ефикасност и така натаму.


· Сјајот на производот се одредува според рефлексивноста, индексот на рефракција или апсорптивноста на производот. Колку е подобар сјајот, толку е поголема рефлексивноста на видливата светлина.


· На нашите клиенти поради овие карактеристики многу им се допаѓаат овие производи.


Компанија:


· Како врвен производител на хотелски банкет столици, Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е исклучително активен на ова поле.


· Фабриката е опремена со целосен сет на модерни напредни производствени капацитети. Овие капацитети дадоа голема поддршка за производството, без разлика на аспектите на гарантирање на квалитетот на производот или на севкупната производна ефикасност.


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. се стреми да биде конкурентен снабдувач на хотелски банкет столици. Контактирајте не!


Примена на производот.


Хотелските банкет столици на Yumeya Chairs се широко користени во индустријата.


Посветени сме на задоволување на потребите на нашите клиенти. Ќе навлеземе подлабоко во нивната ситуација и ќе им обезбедиме најсоодветни решенија.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.