Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 1
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 2
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 3
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 4
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 1
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 2
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 3
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 4

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд

Апратирај

Детали за производот за мебел за угостителствоБрзи детали


Мебелот за угостителство Yumeya Chairs е направен во софистицирана производна единица и е беспрекорен во поглед на изработката. Yumeya Chairs има за цел континуирано подобрување на квалитетот на производот. Мебелот за гостопримство за јадење на Yumeya Chairs може да ги задоволи различните потреби на различни клиенти. По долгогодишно искуство во производство на мебел за гостопримство, Yumeya Chairs е вешти во оваа област.Воведување на производи


Во споредба со мебелот за гостопримство на врсниците, мебелот за гостопримство на Yumeya Chairs ги има следните предности.

 

Како изгледа во Банкет?

 

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 5

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 6

A01 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 7

A02 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 8

A03 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 9

А05 Бек

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 10

А07 Шари

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 11

A09 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 12

А30 Ок

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 13

A50 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 14

A51 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 15

A52 Валент

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 16

A53 Валент

Паптот
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 17

PC01

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 18

PC05

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 19

PC06

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 20

PC21

 

Ду ТМ
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 21

SP8011

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 22

SP8021

 

Надворешен палтот
Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 23

M-OD-PC-001

Угостителство јадење Мебел Yumeya столици Бренд 24

M-OD-PC-004

 

 Вовед на компанијата


Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd., познат и како Yumeya Chairs, води главен бизнис со метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел. Yumeya Chairs отсекогаш инсистираше на обезбедување квалитетни услуги за клиентите. Доколку сте заинтересирани за нашите производи, добредојдени сте да контактирате со персоналот за услуги на клиентите за консултации!


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.