Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 1
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 2
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 3
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 4
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 1
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 2
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 3
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 4

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство

Апратирај

 

Детал на производи

 

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 5
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 6
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 7

 

Како изгледа на банкет/конференција?

 

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 8

 

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 9
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 10

A01 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 11

A02 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 12

A03 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 13

А05 Бек

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 14

А07 Шари

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 15

A09 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 16

А30 Ок

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 17

A50 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 18

A51 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 19

A52 Валент

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 20

A53 Валент

Паптот
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 21

PC01

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 22

PC05

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 23

PC06

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 24

PC21

 

Ду ТМ
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 25

SP8011

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 26

SP8021

 

Надворешен палтот
Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 27

M-OD-PC-001

Хотелски фотелји Yumeya столици Производство 28

M-OD-PC-004

 

 


Предности на компанијата


· Различни елементи се земени предвид во дизајнот на угостителските фотелји Yumeya Chairs. Тие се декоративни елементи, материјали, шаблони, стил на внатрешна декорација, усогласување на бои и така натаму.


· Производот е високо отпорен на корозија. Хемиските киселини, силните течности за чистење или употребените хлороводородни соединенија тешко можат да влијаат на неговиот имот.


· Производот што го нуди Yumeya Chairs е многу префериран од клиентите во индустријата поради извонредните предности.


Компанија:


· Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd. е (n) производител на угостителски фотелји со седиште во Кина. Ние сме добро познати по силниот капацитет и богатото искуство во оваа област.


· Бидејќи сме заслужни за почестите на „Единица за напредна цивилизација“, „Квалификувана единица од Националната инспекција за квалитет“ и „Познат бренд“, никогаш не сме стагнирале за да продолжиме напред.


· Нашата компанија има за цел да биде во првите редови на нагонот за поголема одржливост и одговорност за животната средина. Посветени сме на производствени процеси кои избегнуваат отпад, ги намалуваат емисиите и промовираат ефикасност.


Примена на производот.


фотелјите за гостопримство се еден од главните производи на Yumeya Chairs. Со широка примена, нашиот производ може да се примени во различни индустрии и полиња. И е длабоко сакан и фаворизиран од клиентите.


Yumeya Chairs секогаш им обезбедува на клиентите разумни и ефикасни едношалтерски решенија засновани на професионалниот став.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.