Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Кафе и бистро столици Yumeya столици 1
Кафе и бистро столици Yumeya столици 2
Кафе и бистро столици Yumeya столици 3
Кафе и бистро столици Yumeya столици 4
Кафе и бистро столици Yumeya столици 1
Кафе и бистро столици Yumeya столици 2
Кафе и бистро столици Yumeya столици 3
Кафе и бистро столици Yumeya столици 4

Кафе и бистро столици Yumeya столици

Апратирај

Детали за производот за кафуле и бистро столчињаИнформации за продукт


Yumeya Chairs кафуле и бистро столици се направени од добро избрани суровини. Овој производ е првиот избор на нашите клиенти, со долг работен век и практичност. Препознатлив од клиентите, овој производ покажа голема и одржлива конкурентска предност.

 

Детал на производи

 

Кафе и бистро столици Yumeya столици 5
Кафе и бистро столици Yumeya столици 6
Кафе и бистро столици Yumeya столици 7
 
 
 

 

Опции на боја

 

Дрвено зрно
Кафе и бистро столици Yumeya столици 8

A01 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 9

A02 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 10

A03 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 11

А05 Бек

Кафе и бистро столици Yumeya столици 12

А07 Шари

Кафе и бистро столици Yumeya столици 13

A09 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 14

А30 Ок

Кафе и бистро столици Yumeya столици 15

A50 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 16

A51 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 17

A52 Валент

Кафе и бистро столици Yumeya столици 18

A53 Валент

Паптот
Кафе и бистро столици Yumeya столици 19

PC01

Кафе и бистро столици Yumeya столици 20

PC05

Кафе и бистро столици Yumeya столици 21

PC06

Кафе и бистро столици Yumeya столици 22

PC21

 

Ду ТМ
Кафе и бистро столици Yumeya столици 23

SP8011

Кафе и бистро столици Yumeya столици 24

SP8021

 

Надворешен палтот
Кафе и бистро столици Yumeya столици 25

M-OD-PC-001

Кафе и бистро столици Yumeya столици 26

M-OD-PC-004

 

 Предност на компанијата


• Нашата компанија континуирано ја иновира способноста за управување со услуги за да го подобри квалитетот на услугата. Тоа конкретно се рефлектира во воспоставувањето и подобрувањето на системите за претпродажба, продажба и услуги после продажбата.
• Yumeya Chairs ужива удобност во сообраќајот поради супериорните географски услови. Во близина имаме и комплетни придружни објекти.
• Основана во нашата компанија секогаш размислува високо за напредокот со времето. Така, ние постојано иновираме и нашите квалитетни производи и внимателни услуги добиваат високи пофалби од нашите клиенти.
Производите на Yumeya Chairs се испорачуваат директно од фабриката. Можете да уживате во навистина поволна цена. Доколку имате некаква потреба, ве молиме контактирајте не.


нема податок
Најнови производи
нема податок
Топла производи
нема податок
Контактирајте не
Остави порака
we welcome custom designs and ideas and is able to cater to the specific requirements. for more information, please visit the website or contact us directly with questions or inquiries.
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина


Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.