Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya Chairs - Водечки производител на трпезариски столици од метал од дрво & Додавач на големи


Yumeya столици Претставен ново конференциско столче со потпирачи за раце!

Yumeya Chairs е секогаш ориентирана кон клиентите и е посветена да ги нуди најдобрите производи и услуги за секој клиент на ефикасен начин.

Yumeya Chairs ја предводи индустријата со години. Нудејќи највнимателна услуга, имаме за цел да обезбедиме најделикатна. Овој безбеден и сигурен конференциски стол со потпирачи за раце се користи за ферментирање на сите видови леб. Лесен е за ракување, висока цврстина и долготрајна издржливост. Широко се користи во места како што се пекари, хотели, ресторани и други.

Со напредна технологија за заварување, сечење, полирање и друга производна технологија и поддржан персонал, Yumeya Chairs ветува беспрекорни производи и внимателна услуга што им се обезбедува на клиентите.

Водечки R &Ниво Д: Нашата водечка во индустријата Р &Нивото Д е постигнато преку континуирано истражување и технолошки развој, како и со ослободување на креативноста на нашите дизајнери.

Yumeya Chairs секогаш е посветена на стандардното производство. метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел се произведуваат врз основа на висококвалитетни суровини и фин процес. Тие се добри во дизајнот и живи во форма. Тие се безбедни, квалитетно-сигурни и издржливи за употреба. Во споредба со производите во истата категорија, тие се поефикасни. Претседателите на Јумеја се посветени на Р и Д и производите на забавни производи со години. Добра репутација, квалитетни производи и внимателна услуга, тоа се причините поради кои ја добиваме довербата и поддршката од клиентите. Што се однесува до упатствата за враќање, можете да го контактирате нашиот тим за постпродажна услуга.

Рефус хотелски столчиња на големо - бидејќи мебелот за банкет/сала/функционална сала треба да се замени според ефектот, Yumeya Хотелски столр ги има очигледните карактеристики на висока јачина, унифициран стандард и способни за натрупување, што е идеално столчиња за јадење за банкет/сала/функционална сала. Јузиа Хотелскиот бенкетт е препознаен од многу светски брендови на хотелски синџири со пет ѕвезди, како што се Шангри Ла, Мериот, Хилтон итн. Во меѓувреме, Јумеја Хотелски столи се препознаени и од Дизни, Емаар и други познати компании. Јумеја металните трпезариски столчиња што се наложуваат се популарни во многу познати хотели на глобално ниво.

Челична рамка со Јумеја ’S & структура 1,10 години гаранција за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да поднесе повеќе од 500 фунти Релевантен параметар 1.Големина: H830*SH480*AW535*D525mm 2.COM: 0,45 јарди 3. Стак: Височина од максимум 10 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор

Yumeya столици Претставен ново конференциско столче со потпирачи за раце! 1

Прикажи детали

Оттогаш, Yumeya Chairs стана еден од најконкурентните производители во индустријата за мебел за ресторани со клучните предности во искуството во индустријата, професионалниот тим и врвните услуги.

Yumeya Chairs се води од мудар принцип: ''.

Дознајте повеќе за нашите различни производи на http://youmeiya.net

http://www.yumeiya.net/black-stacking-arm-chair-for-conference-yumeya-mp002.html

Стапи во контакт со нас
Препорачани статии
Информација БлогComment ВестиName
Редефинирај го! Доаѓа НАЈНОВИОТ конференциски стол со потпирачи за раце!
Редефинирај го! Доаѓа НАЈНОВИОТ конференциски стол со потпирачи за раце!
Инновација- ориентиран R &Д: Иновацијата во технологијата на производство и развојот на производи е клучот за нас. Во услови на жестока конкуренција каде што всушност е конкуренција за иновации, би сакале да инвестираме повеќе и во хардвер и во софтвер. 2. Напредни машини: Ние инвестираме многу во купување на високо напредни. Тие имаат повисок степен на автоматизација и можат да ја подобрат ефикасноста на производството и да заштедат време. Напредна технологија: Можеме да се пофалиме со најнапредната опрема и значителна технолошка сила и го користиме најефикасното за спречување на понатамошно намалување на отпадот од материјали. 4. Одличен персонал: Имаме вкупен број професионалци како наша силна поддршка. Тие добро го користат своето богато искуство и конкурентните способности за да ни помогнат многу. Рефус хотелски столчиња на големо - бидејќи мебелот за банкет/сала/функционална сала треба да се замени според ефектот, Yumeya Хотелски столр ги има очигледните карактеристики на висока јачина, унифициран стандард и способни за натрупување, што е идеално столчиња за јадење за банкет/сала/функционална сала. Јузиа Хотелскиот бенкетт е препознаен од многу светски брендови на хотелски синџири со пет ѕвезди, како што се Шангри Ла, Мериот, Хилтон итн. Во меѓувреме, Јумеја Хотелски столи се препознаени и од Дизни, Емаар и други познати компании. Јумеја металните трпезариски столчиња што се наложуваат се популарни во многу познати хотели на глобално ниво. Челична рамка со Јумеја ’S & структура 1,10 години гаранција за рамка 2. Поминете тест за јачина на EN 16139:2013 / AC: 2013 ниво 2 / ANS / BIFMA X5.4-2012 3. Може да поднесе повеќе од 500 фунти Релевантен параметар 1.Големина: H830*SH480*AW535*D525mm 2.COM: 0,45 јарди 3. Стак: Височина од максимум 10 парчиња Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор Прикажи детали Основана во , Yumeya Chairs сега стана водечки производител на производи за пакување во индустријата за мебел за ресторани со регрутирани многу таленти и увезена машина за обработка. Го држиме принципот на '''. За да добиете повеќе информации, ве молиме контактирајте преку http://youmeiya.net http://www.yumeiya.net/black-stacking-arm-chair-for-conference-yumeya-mp002.html
Како да го купите најдобриот женски конференциски стол со потпирачи за раце
Како да го купите најдобриот женски конференциски стол со потпирачи за раце
Зошто да изберете конференциски стол со потпирачи за раце? Со толку многу избори таму, треба да бидете сигурни дека ќе го изберете вистинскиот за вас. Кога купувате стол, го купувате заради ваша удобност и безбедност. Прашањето е како знаеш кој да избереш? Можете да ја проверите нашата онлајн продавница со кликнување овде. Во својата колекција имаат неколку модели од овие столчиња. Изберете го оној кој најмногу одговара на вашите потреби и пронајдете го оној кој најмногу одговара на вашите потреби. Ако сакате да купите стол, погрижете се да го набавите од добар продавач. Модерната индустрија за канцелариски мебел брзо станува една од најважните индустрии во светот. Како што одиме напред со нашиот секојдневен живот, многу е важно да се погрижиме да го правиме нашиот дел да им помогнеме на нашите вработени да успеат во нивните кариери. Одличен тим може да ги извршува сите работи во исто време. Ако сакате да работите во компанија која обезбедува квалитетна услуга, тогаш треба да знаете дека вашата работа е поважна од клиентите. Има толку многу начини да заработите пари од вашата работа и секогаш е подобро да можете да ги најдете најдобрите луѓе за таа работа. Ова е навистина важен дел од секој бизнис и јас сум многу среќен што успеав да направам голема разлика во животот на жените. Индустријата е преплавена со луѓе кои ќе излезат од својата кариера и ќе им кажат колку значи да се работи за жени. Не се работи само за плата, туку и за поседување на соодветни вештини и искуство кои ќе ви помогнат да успеете во кариерата. Можете да дознаете повеќе за овие компании на www.omfresco.com. Кога ќе влезете во конференциска сала, убаво е да знаете дека сите се тука. Меѓутоа, кога не сте присутни, вашето седиште ќе биде под вашето биро и ќе мора да користите лаптоп или интернет конекција. Ако не можете да присуствувате на вашата конференција, исто така е убаво да знаете дека има многу повеќе жени отколку мажи во светот кои работат во индустријата и овие жени одлучиле што прават. конференциски стол со потпирачи за раце Спецификација Најдобрите женски конференциски столчиња се оние кои се практични и ефикасни. Одлична жена која е способна да се грижи за себе и за своето семејство може да работи дома или да оди на училиште. Можете да купите добар стол кој ќе ви трае долго и ќе има доволно простор за секого. Има многу работи што жените можат да ги направат во својот живот и кои можат да ги направат во секојдневниот живот. Исто така, важно е да погледнете со каква личност барате добра жена за работа. Тие ќе ви помогнат да работите на задачата и да ви помогнат да ја пронајдете најдобрата. Нашиот свет денес е премногу мал за да имаме доволно столчиња. Наша единствена грижа се нашите деца. Работевме да се осигураме дека можеме да ги купиме најдобрите женски столчиња на пазарот и тие добиваат одличен квалитет и добиваат многу добра услуга. Ако сакате да ги купите најдобрите женски столици, тогаш ве молиме прочитајте го овој блог пост за купување на најдобрите женски столици. Конференциските столчиња станаа многу популарни во последниве години. Тие обично се опремени со висококвалитетни пластични и дрвени краци. Но, што е со туѓите столчиња? Исто така, постојат многу видови на кожа кои се прилично скапи и треба да се купат на големо. Покрај тоа, има и многу други видови на кожа кои се поевтини и може да се купат и од пазар. Затоа, важно е да ја проверите цената на овие типови на кожа пред да одлучите да ги купите. Женските столчиња стануваат сè попопуларни бидејќи стануваат подостапни. Сега е општо познато дека жените можат да ги купат своите столчиња преку Интернет од Amazon.com. Жените ги користеле за украсување на домовите и канцелариите, но како да знаете кој да го изберете? И како знаеш кој да избереш? Ова се некои од работите кои жените треба да ги земат предвид при купување на стол. Процес на производство на конференциско столче со потпирачи за раце Пазарот е преплавен со жени. Жените сакаат да носат висококвалитетна облека и ако можат да ги купат нивните модни производи, тогаш многу е веројатно дека жените ќе изберат да носат производ што одговара на нивната форма на телото. Тие исто така сакаат да можат лесно да се движат во своите раце и да се забавуваат додека ја носат облеката. За да ги добијат најдобрите места на конференцијата, жените треба да ги разгледаат сите можни додатоци кои се достапни, а не само една работа. Сите овие работи може да се направат со купување на квалитетна женска облека. Сите столчиња се направени од пластика и доаѓаат во различни форми и големини. Секој стол има свој стил и боја. Важно е да се напомене дека овие столчиња имаат свој дизајн и боја. Значи, треба да го изберете вистинскиот стол за вашите потреби. Изберете го вистинскиот стол за вашите потреби и потоа набавете го по добра цена. Можете да го изберете столот за вашите потреби со избирање на оној кој најмногу одговара на вашите потреби. Се прашувате кое е најдоброто место за купување лаптоп или компјутер во Индија? Ако сте почетник, тогаш ви предлагаме да започнете со гледање во нашата студиска сала. Веќе дадовме неколку книги за лаптоп компјутери и компјутерски софтвер и тие може да се најдат на нашата веб-страница. Исто така, постојат неколку корисни ресурси што може да се најдат на лаптопите. Најважно е да го прочитате истражувањето за лаптоп компјутерите и да научите за нивните функции. Во оваа статија, ќе ги покриеме сите различни типови на лаптоп компјутери и ќе видиме како тие може да ги користи секој. За да ја купите најдобрата женска конференциска фотелја, треба да имате одредено искуство во компјутерската технологија. Не се работи само за наоѓање на вистинското седиште во собата, туку и за тоа како да се избере вистинското седиште за таа прилика. Постојат неколку типови на луѓе кои можат да го купат најдоброто женско конференциско столче и какво искуство имаат тие? На пример, важно е да ја пронајдете вистинската личност за таа прилика бидејќи тоа ќе ви го олесни животот. Исто така, доколку сте заинтересирани да го купите најдоброто женско конференциско столче тогаш ве молиме испратете ни ги вашите идеи. Конкурентна предност на конференциско столче со потпирачи за раце Повеќето од конференциите во светот се одржуваат на различни локации. Тоа е можност да споделите идеи и да научите еден од друг. На пример, некој може да биде заинтересиран да користи производител на мебел на отворено за дизајнирање и изградба на бизнис кој ќе има корист од нивното вклучување во производниот процес. Клиентот може да купи лаптоп компјутер или да користи е-читач за да најде информации за нивниот производ или услуга. Кога купувате лаптоп компјутер, можете да очекувате да платите до 200 долари за него. Тоа е она за што треба да платиме. Конкурентна предност на конференциските столчиња е тоа што обезбедуваат добра обука за жените и нивниот персонал. Тие, исто така, им обезбедуваат различни типови на перничиња за седишта, кои можат да бидат многу корисни за секој вид на жена. Во оваа статија ќе ги разгледаме различните типови на перничиња за седишта и како да го избереме најдоброто за неа. Ќе разговараме за различни типови на перничиња за седишта и како правилно да ги користите. Секоја жена треба да има право да избере свој тип на тело и стил. На денешниот конкурентен пазар, секој има свој личен стил и стил. На пример, луѓето ќе имаат поголема веројатност да купат женски фармерки бидејќи се толку удобни и добро изработени. За да го пронајдат вистинското одговарање за вас, жените треба да изберат соодветна. Луѓето можат да бидат сигурни дека нема да добијат подобра вредност за парите отколку ако можат да купат различен тип на женска облека. Има многу жени кои работат во компании и многу од нив имаат свои придобивки. Важно е да се напомене дека има некои луѓе кои работат во компании кои обезбедуваат услуги за жени, но не сите се платени од компанијата. На пример, ако работите за мултинационална корпорација, тогаш има некои жени кои работат за мултинационални корпорации и некои жени кои работат за мали бизниси. Но, ако работите за мали бизниси, тогаш има некои жени кои работат за големи компании и некои жени кои работат за големи компании.
Сакате да бидете првиот што ќе го проба овој нов мебел за старечки дом?
Сакате да бидете првиот што ќе го проба овој нов мебел за старечки дом?
Удобен тросед од алуминиумско дрво со перница | Јумеја столици Најдете фабрика за мебел за дома за нега? Yumeya Chairs е специјализирана за удобен тросед од алуминиумско зрно дрво со перница, Јавете се! Спецификации: ● Големина: H1080*SH450*W770*AW790*D830mm ● COM: 5,86 јарди со перница ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Yumeya Chairs секогаш се држи до нашите начела "Квалитетот е прв. " со фокусирање на контрола на квалитетот, подобрување на услугата и брз одговор. Yumeya Chairs игра улога во домашниот бизнис, благодарение на неговите висококвалитетни производи, како што се Новиот удобен алуминиумски тросед од дрво со перница Yumeya YSF1021 и услугите со целосен процес. Ја поддржуваме целта да бидеме еден од водечките производители. Дом за стари лица мебелот е широко применлив и е погоден за јавни места како што се трговски центри, спортски сали, училишта, деловни згради и хотели. Во Yumeya Chairs, нашите квалификувани работници, напредната технологија и систематскиот систем за управување придонесуваат за одржлив раст. Водечки R &Ниво Д: Нашата водечка во индустријата Р &Нивото Д е постигнато преку континуирано истражување и технолошки развој, како и со ослободување на креативноста на нашите дизајнери. Нашите метални трпезариски столчиња, банкет стол, комерцијален мебел се направени од одлични материјали во согласност со строгите стандарди. Тие се со добар квалитет, цврста структура и еднобојни. Покрај тоа, тие нема да избледат и деформираат по повеќекратно миење. Столиците Yumeya имаат славна историја со години. Ние секогаш се придржуваме до основниот концепт да бидеме базирани на искреност и водени од иновации. Ние се посветуваме на обезбедување на висококвалитетни метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел и услуги. Салдото ќе ви биде вратено откако ќе ги добиеме ставките. Секоја година, претседателите на Јумеа инвестира релативно голема количина од пресвртвото во производот Р иД. Ние поставивме центар на Р иД поддржан од експерти на професионалните индустрии и воведовме напредни машини. Благодарение на ова, развивме многу конкурентни производи, од кои еден е нашиот најнов мебел за старечки дом. Покрај производите со висок квалитет, се нудат и сеопфатни услуги. Обезбедуваме претпродажна услуга, вклучувајќи дизајн и услуги по продажбата, како што е услугата за следење нарачки. Ако сè уште не сте сигурни за нашите производи или сакате да знаете повеќе детали, можете да не контактирате. Контактирајте не сега! Дозволете ни да ви покажеме поуспешни случаи за ваше водство. Прикажи детали http://www.youmeiya.net/product/ysf1021-yumeya-comfortable-aluminium-wood-grain-sofa-with-pillow.html
Нови тапацирани трпезариски фотелји: Во продажба сега!
Нови тапацирани трпезариски фотелји: Во продажба сега!
Обрнувавме внимание на производството на најдобрите и обезбедувањето најпрофесионална услуга. Оваа посета е одлична можност за Yumeya Chairs да ја прикаже и цврстата и меката моќ што е силен доказ за сеопфатната способност. Yumeya Chairs прерасна во една од најпознатите успешни развојни и производствени компании во областа на . Како стандардизирано претпријатие, Yumeya Chairs се издвојува на глобалниот пазар на хардвер и е одобрен од многу меѓународни институции. За Кафе Чаир не е само мебел, туку и украс. Со целосно разгледување на практичноста и убавината, Yumeya дрво зрнести метал Столица за трпење на кафе. има очигледни карактеристики, безбедност, удобно, ткаенина што може да се пере и така натаму. Кафулешката фотелја од алуминиумско зрно од дрво Yumeya има повеќе од 10000 успешни случаи во повеќе од 80 земји низ светот, вклучително и многу познати ресторани од висока класа како HK Meixin, Il Cielo (Беверли Хилс, Лос Анџелес), најромантичните ресторани во ЛА. Кафеански столчиња на големо, контактирајте не. Прикажи детали Спецификации: ● Големина: H950*SH470*W510*D630mm ● КОМ: 2.20 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Оттогаш, Yumeya Chairs стана еден од најконкурентните производители во индустријата за мебел за ресторани со клучните предности во искуството во индустријата, професионалниот тим и врвните услуги. Според строгата и мудра деловна теорија на '', Yumeya Chairs бележи брз напредок на пазарот. Кликнете овде, ве чека повеќе! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/new-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair-for-sale.html
Најава: откриени удобни столчиња за доење!
# удобни столчиња за нега Удобни столови за старечкот Удобни столови за старечкот Спецификации: ● Големина: H930*SH470*W470*D600mm ● КОМ: 1.20 метри l Стак: Не може да се натрупува, но можеме да го промениме да може да се натрупува ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs ● беше многу задоволен, „Вашите производствени капацитети се со силна конкурентност и вашите вработени се добро обучени. Сигурни сме дека ќе ни понудите квалитетни производи.' ● Врз основа на избраните квалитетни материјали, Yumeya Chairs користи напредна производна техника за обработка на метални трпезариски столчиња, стол за банкет, комерцијален мебел. Производот е обезбеден со добар изглед и удобно чувство на допир. Тој е многу практичен и издржлив за употреба. Оттогаш, Yumeya Chairs стана еден од најконкурентните производители во индустријата за мебел за ресторани со клучните предности во искуството во индустријата, професионалниот тим и врвните услуги. Според строгата и мудра деловна теорија на '', Yumeya Chairs бележи брз напредок на пазарот. Откако ќе се обидете, сигурни сме дека ќе се вратите за повеќе! Проверувајте често! http://youmeiya.net Прикажи детали YL1529 Yumeya удобно кафуле од алуминиумско дрво / хотел / трпезариско столче за старечки дом
Нашиот најнов мал тапациран стол со раце ви вели здраво!
Нашиот најнов мал тапациран стол со раце ви вели здраво!
Поседува многу карактеристики како. автентицирајте го неговиот висок квалитет. Сакате да добиете повеќе придобивки? Потоа нарачајте во Во процесот на Р иД, Нашите техничари научија уникатни технологии и тестирале повеќе сирови материјали за да се обезбедат стабилното изведување на малиот прекумерен стол. Рацете. Во моментов, можеме да гарантираме дека производот е од и така натаму, што го прави исклучително извонреден на пазарот. Покрај тоа, има уникатен изглед кој може да помогне да го привлече вниманието на повеќе потенцијални клиенти. Обрнувавме внимание на производството на најдобрите и обезбедувањето на најпрофесионалната услуга. Јавете се ако имате прашања за YW5630 YW5630 YW5630 Yumeya за тапацир за трпезарија од висококвалитетно дрво, столче и Yumeya столици. Поласкани сме и чест ни е да ви служиме. YW5630 Тапацир за трпезариска фотелја Yumeya од висококвалитетно дрво од алуминиумско зрно Спецификации: ● Големина: H860*SH470*W510*AW600*D630mm ● КОМ: 2.20 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Основана во , Yumeya Chairs се гордееме со тоа што сме препознаени како едношалтерски давател на хардвер со тоа што сите наши производи се постојано достапни за итна испорака. Ние се придржуваме до деловната филозофија на ''. За да започнете, контактирајте со Yumeya Chairs денес! http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5630-yumeya-high-end-aluminium-wood-grain-dining-upholstery-arm-chair.html
Барате мебел за кафуле? Дојдете и запознајте го најновото!
Барате мебел за кафуле? Дојдете и запознајте го најновото!
Yumeya Chairs се фокусира на принципот на "континуирано подобрување на квалитетот на производот " И активно води R &Д истражување пред производство. Yumeya Chairs се посвети на развојот, производството, маркетингот и продажбата на од своето основање. Ние обрнувавме внимание на производството на најдобрите и обезбедуваме најпрофесионална услуга. Мебелот за кафулиња е целосно природен производ и без адитиви. Погоден е за сите типови кожа во секојдневна употреба. Со напредна технологија за заварување, сечење, полирање и друга производна технологија и поддржан персонал, Yumeya Chairs ветува беспрекорни производи и внимателна услуга што им се обезбедува на клиентите. Инновација- ориентиран R &Д: Иновацијата во технологијата на производство и развојот на производи е клучот за нас. Во услови на жестока конкуренција каде што всушност е конкуренција за иновации, би сакале да инвестираме повеќе и во хардвер и во софтвер. Квалитетните метални трпезариски столови, банкет стол, комерцијален мебел на Yumeya Chairs се практични и вредни. Тие се комбинација на креативно дизајнерско размислување и фина техника.Yumeya Chairs е основана во. Со текот на годините, ние континуирано го подобруваме квалитетот на производот и услугата, за да обезбедиме квалитетни алатки и услуги. Не прифаќаме стока за враќање освен ако е неисправна, во тој случај тие ќе бидат заменети, предмет на достапност или вратени по дискреција на купувачот . За Кафе Чаир не е само мебел, туку и украс. Со целосно разгледување на практичноста и убавината, Yumeya дрво зрнести метал Столица за трпење на кафе. има очигледни карактеристики, безбедност, удобно, ткаенина што може да се пере и така натаму. Кафулешката фотелја од алуминиумско зрно од дрво Yumeya има повеќе од 10000 успешни случаи во повеќе од 80 земји низ светот, вклучително и многу познати ресторани од висока класа како HK Meixin, Il Cielo (Беверли Хилс, Лос Анџелес), најромантичните ресторани во ЛА. Кафеански столчиња на големо, контактирајте не. Прикажи детали Спецификации: ● Големина: H1080*SH760*W450*D550mm ● КОМ: 1.35 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Поддржани од нашиот силен производствен капацитет и конкурентно ниво на технологија, Yumeya Chairs има способност самостојно да развива и произведува широк спектар на серии на производи. Ние работиме со доверливи логистички компании и работиме според научни системи за управување, обезбедувајќи ефикасна и навремена испорака. Добредојдени сте да не контактирате без разлика дали сте заинтересирани за нашиот новообјавен производ - мебел за кафуле - или сакате да дознаете повеќе за нашата компанија. Кликнете овде за да видите повеќе случаи што ги спроведовме за исполнување на различни барања. http://www.youmeiya.net/product/yg7114-yumeya-royal-style-wood-grain-metal-cafe-dining-stool.html
Ја претвораме нашата визија во реалност! | мебел за кафе на големо
Ја претвораме нашата визија во реалност! | мебел за кафе на големо
Извонредните карактеристики се .Опремен е со сертификати како што се .Кликнете за да дознаете повеќе карактеристики на него! Во процесот на Р иД, Нашите техничари научија уникатни технологии и тестирале повеќе сирови материјали за да се обезбедат стабилното изведување на мебелот на кафе. Во моментов, можеме да гарантираме дека производот е од и така натаму, што го прави исклучително извонреден на пазарот. Покрај тоа, има уникатен изглед кој може да помогне да го привлече вниманието на повеќе потенцијални клиенти. Нашиот принцип на соработка е . Слободно контактирајте не преку ако имате какви било прашања за нашата компанија или YSM006 Yumeya дрво зрно метал хотел / кафе / стол за јадење. Или сте добредојдени да ја посетите нашата фабрика во секое време. YSM006 Yumeya дрво зрно метал хотел / кафуле / стол за јадење Спецификации: ● Големина: H910*Sh470*W495*D630mm ● КОМ: 2.00 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Нудејќи ја највнимателната услуга, имаме за цел да ја обезбедиме најделикатната. со години. Yumeya Chairs е високо признат од нашите клиенти за полагање на неколку сертификати дома и во странство. Јумеа претставува претпријатија која внимава на подобрувањето на технолошките производи и силата на Р иД. Опремени сме со напредни машини и формиравме неколку одделенија за да ги задоволиме различните потреби на голем број клиенти. На пример, ние имаме сопствен сервис кој може да им обезбеди на клиентите високо ефикасна услуга по продажбата. Членовите на услугата се секогаш на подготвеност за да им служат на клиентите од различни земји и региони и подготвени да одговорат на сите прашања. Ако барате деловни можности или имате интерес за нашиот мебел за кафулиња на големо, контактирајте не. Yumeya Chairs искрено ги поздравува сите клиенти да дојдат во нашата фабрика. Патем, ако имате барања за какви било, ве молиме не заборавајте! Слободно контактирајте не на +86 13534726803. Yumeya Chairs има план да ви помогне да заштедите пари. Решението? Голем попуст на вашиот омилен. http://www.youmeiya.net/product/ysm006-yumeya-wood-grain-metal-hotel-cafe-dining-chair.html
Соопштение: Откриени комерцијални трпезарии!
Соопштение: Откриени комерцијални трпезарии!
● беше многу задоволен, „Вашите производствени капацитети се со силна конкурентност и вашите вработени се добро обучени. Сигурни сме дека ќе ни понудите квалитетни производи.' ● Металните трпезариски столчиња на Yumeya Chairs, столот за банкет, комерцијалниот мебел во голема мера ја подобруваат ефикасноста на производството. Тие се со компактна структура, стабилни перформанси, сигурен квалитет, високи перформанси и широка примена. За Кафе Чаир не е само мебел, туку и украс. Со целосно разгледување на практичноста и убавината, Yumeya дрво зрнести метал Столица за трпење на кафе. има очигледни карактеристики, безбедност, удобно, ткаенина што може да се пере и така натаму. Кафулешката фотелја од алуминиумско зрно од дрво Yumeya има повеќе од 10000 успешни случаи во повеќе од 80 земји низ светот, вклучително и многу познати ресторани од висока класа како HK Meixin, Il Cielo (Беверли Хилс, Лос Анџелес), најромантичните ресторани во ЛА. Кафеански столчиња на големо, контактирајте не. Прикажи детали Спецификации: ● Големина: H840*SH470*W510*AW630*D610mm ● КОМ: 2.20 метри ● Стак: ● Пакет: Картон. ● Сценарија за апликација: хотел, кафуле, старечки дом, казино, договор ● Способност за снабдување: 40000 парчиња месечно ● MOQ: 100 pcs Оттогаш, Yumeya Chairs стана еден од најконкурентните производители во индустријата за мебел за ресторани со клучните предности во искуството во индустријата, професионалниот тим и врвните услуги. Ние се придржуваме до деловната филозофија на ''. За да добиете повеќе информации, ве молиме контактирајте преку http://youmeiya.net http://www.youmeiya.net/product/yw5660-yumeya-wholesale-aluminium-wood-grain-cafe-dining-upholstery-arm-chair.html
нема податок
Како еден од водечките светски производители на мебел од дрво од метал, Yumeya е посветен на истражување на зрно од метал од дрво. Има три предности на зрното од метално дрво на Yumeya, „Без спој и без празнина“, „Бистро“, „Издржлив“. Со цел да добие допир во метално столче, Yumeya го лансираше првиот во светот 3D стол од зрно дрво во 2018 година.
нема податок
CONTACT US

Е- пошта:   Info@ youmeiya.net

MP / Whatsapp:86 13534726803

Адреса: Женан индустрија, Хешан Сити, провинција Гуангдонг, Кина

Видео на Јумеја

XML

Авторски права © 2021 Heshan Youmeiya Furniture Co., Ltd | Тајп
разговор преку Интернет
Hello, please leave your name and email here before chat online so that we won't miss your message and contact you smoothly.